Sevgilimle Kavgamız Yatakta Son Buldu

Selamlar ben gamze 23 yaşındayım ailemin maddi durumu çok iyi ve bana karşı cimri bir aile değiller o yüzden şimdilik çalışmıyorum çalışmayı da düşünmüyorum aslında çünkü paraya pek fazla ihtiyacım olmuyor olunca zaten ailemin bana her ay düzenli olarak vermiş olduğu para yetiyor. Arabamda var daha ne olsun dimi ama neyse benim biraz sorunlu ama vazgeçemediğim bir ilişkim var sevgilimin adı Mustafa onun la biz yaklaşık 2 yıldır sevgiliyiz ama son dönemlerde sadece erkek olduğu için kendini benden üstün görme ve beni ezikleme tarzında davranışlarda bulunmaya başladı ve bu benim tabi ki hiç ama hiç hoşuma gitmiyor artık buna bir dur demenin zamanı gelmişti.

Tartışma sebebini hatırlamıyorum bile, o kadar saçma bir olay ki. Zaten tartışmalarımızın çoğu çok saçma sebeplere dayanıyor. Tartışırken birden beni birden yatağa attı. Napıyorsun dememe kalmadan soymaya başladı. Sanırsam bugün uzun olacak. Karşı koymadım. Soymasına izin verdim. Şortumu çıkardı ardından sütyenimi iki dakika kadar herhalde memelerimi yalamakla uğraştı ve sonra külodumu çıkardı. Bacaklarımın arasına kafasını soktu ve bir güzel bacak aramdaki amımı yalamaya başladı. Bu işten o zevk alıyordu ben ise zevkten uçuyordum galiba. Çok değişik bir duygu daha sadece amımı yalıyordu, bir de sikini içinde gezdirdiğinde ne olacaktı düşünemiyorum bile.

Amımı yalamayı kestikten sonra beni kaldırdı. Ben de sikine doğru doğruldum ve taşaklarını yalamaya başladım. Daha sonra sikini ağzıma yapıştırdım ve yalamaya başladım. Ardından sakso çekmeye başladım. 5 dakika boyunca çektim galiba, o çok hoşlanıyordu bu durumdan. Bana kalsa bütün gün yaparım ama daha yapacağımız işler vardı. Ardından beni kavrayarak havaya kaldırdı ve tutmadığı diğer eline tükürerek amına soktu. Ardından yatağa tekrardan yatırdı ve bacaklarımı omuzlarına götürerek sikmeye başladı. Sanırsam böyle bir duyguyla hiç karşılaşmadım. Açıkçası bu kadarını da beklemiyordum. Gerçekten zevk konusunda harika tatlar yaşatıyordu bana yarrağı. En az on on beş dakika aynı pozisyonda beni becerdi. Ardından arkamı döndürterek arkadan sikmeye başladı. Bir yandan da memelerimi elliyordu. Daha sonra yatağa yan yana yattık ve yandan sikmeye başladı. Küçük bir kaşıntı gelmeye başladı. Kısa bir süre sonra boşalmaya başladı. O boşalmaya başladıkça ben daha çok zevk alıyordum. İçime en az iki üç kere boşaldı sanırsam. Sabah olmasa daha da boşalırdı galiba fakat artık sabah olmuştu ve üstünde uyuyakaldım. Öğlene doğru uyandık ve birlikte duş alarak dışarı çıktık.

sohbet hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir