Otel Odasında Unutulmayacak Anlar

Selam arkadaşlar ben Tekirdağ’dan Raşit 24 yaşında genç bekar bir erkeğim. 1.80 boyunda 76 kiloyum. Esmer kahverengi gözlüyüm. Bir şirkette çalışıyorum işimi çok seviyorum aslında ama işe ilk başladığım zamanlarda yaşadığım büyük macera dolu hikayemi asla unutamıyorum. Uzun zamanadır takip ettiğim hikayeler sayesinde bende bu hikayemi sizlerle paylaşma şansını yakaladım. Ben buradaki hikayeleri okurken kendi hikayem kadar hatta ondanda fazla heyecan duyuyorum umarım sizde benim hikayemi okuduktan sonra bunu düşünürsünüz herkese şimdiden teşekkürler. Bundan 2 yıl önce Üniversite öğrencisiyken başıma geldi bu olay. Yaşadığım olay 2 yıl öncesine dayanıyor. Üniversiteyi Muğla’da okuduğum için neredeyse tatilde bile Tekirdağ’a gitmiyor Muğla’nın muhteşem denizinin tadını çıkarıyordum.  Aslında olay Tekirdağ’da yaşayan kuzenimin yanıma ziyarete gelmesiyle başladı. Kuzenim Kübra aslında benim yanıma değil de Muğla’nın tatil ortamına meraklıydı. Yanıma geldiğinde eğlenceli vakitlerde geçirmiştik tabi kuzenim Kübra oldukça eğlenceli bir kızdı ama yaşça benden küçük olması beni hep tedirgin ediyordu. Kaldığım bekar evinde onu misafir ediyordum ancak kuzenimin çılgın hareketleri beni baştan çıkarıyor kendimi zor tutuyordum. Fiziği de hiçbir erkeğin hayır diyemeyeceği kadar güzeldi.

Kuzenimin Vücudu daha çok yerine oturmuş ve sanki kocaman bir kadın gibi olmuştu. Bacakları süt gibi bembeyazdı göğüsleri dikleşmiş ve oldukça büyümüştü. Kalçaları ilgi çekiciydi ve balı etli yapısıyla beni kendine çekiyordu. Üniversitedeki birçok kız arkadaşıma taş çıkarırdı bu güzelliği ama benim içimde çok farklı kıpırdanmalar vardı. Bende kaldığı sürece her gün onu gördüğümde daha çok etkileniyor ve her hareketinden zevk duyuyordum. İçimde durduramadığım bir hareketlenme vardı ve ona deli gibi sahip olmak istiyordum. Aslında pek sağlıklı düşündüğümde söylenemezdi ama bunu yapmayı kafaya koymuştum. Ona sahip olacaktım ama bunu kendi evimde yapamazdım onun hayran olduğu ve etkileneceği bir yer olmalıydı. Aklıma ilk olarak otel gelmişti ve kuzenimi otelde rahatlıkla ikna edebilirdim. Kübra’ya teklifi sunduğumda beni hiç zorlamadan kabul etmişti çünkü işin içinde farklı bir durum olduğunu bilmiyordu. Her neyse kabul etmesi benim işimi kolaylaştırmıştı. Otele gittiğimizde televizyon izlemeye başladı ve ben oda servisi istediğimde yatağa daha da yayılarak iyi ki geldik dedi. Bunu ne sebeple söylediğini bilmiyordum ama onun bu rahat tavırları beni daha da deliye çeviriyordu ve artık dayanamadım. Kübra havuza inmek için ısrar etse de ben bir şekilde onu odada kalmaya ikna etmiştim. Ben Kübra’ya yakınlaştıkça Kübra’da kendini bana bırakıyordu ve ben bu duruma gerçekten çok şaşırıyordum.

Yanına uzanarak saçları ile oynamaya başladım ilk tepkisini ölçmek için bacaklarına dokundum baktım ki gerçekten tepki vermiyor bacaklarını daha samimi şekilde okşamaya ve oradan göğüslerine doğru çıkmaya başladım. Göğüslerine geldiğimde hayalini kurduğum gibi yalamaya başladım gerçekten çok güzel göğüslere sahipti. Daha sonra onu tamamen soyarak yatağa yatırdım vücudunun her yerini en ince ayrıntısına kadar yaladım ve ellerimle okşadım sıra da amı vardı tertemiz ve kılsız olan amını bir güzel dilimle yaladıktan sonra yarağımı içine soktum amının içi zevkten cayır cayır yanıyordu ve altımda kıvranıyordu onun zevk iniltileri ile birlikte hızımı daha da arttırdım ve en sonunda dayanamayarak amının içine boşalıverdim. Çok büyük ve güzel bir zevk yaşamıştık Kübra ile ama daha sonra uzun bir süre hamile olup olmaması arasında korku yaşadık buda bana büyük bir ders oldu ve bir daha böyle bir şeyi kesinlikle yapmama kararı aldım.

sohbet hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir