Okulda Zorla Kızlığını Bozdum

Selamlar ben 18 yaşında yaşıtlarına göre biraz daha sportif görünümlü bir erkeğim esmer tenli siyah uzun saçlı biriyim okul olmadığı zamanlar küpe takıyorum bu hoşuma gidiyor. Benden çok kızların hoşuna gidiyor bu mıknatıslı küpeler 🙂 neyse bizim okulda dünya güzeli bir hatun vardı sarısın uzun boylu bembeyaz bir ten rengine sahipti resmen sanki rusyadan fırlayıp gelmiş olan bu hatunun adı Sezin’di  Sezin bu güzelliğinin farkında ve bunu sergilemeyi çok seviyordu diğer kızlara göre daha kısa etekler giyer daha dar gömlekler giymeyi tercih ederdi. Haliyle eli sikinden ayrılmayan o yaştaki erkek çocuklarının hepsinin dikkatini çeker herkes onu tavlamak sikmek için elinden gelen herşeyi yapardı ama kız ne bana nede diğer arkadaşlara yüz vermiyordu ama ben kafama koymuştum onu bir şekilde sikmek istiyordum.

Bir gün onu okulda takip ettim. Kız sigara içen bir kızdı ve bizim okulun arka bahçesinde tadilat vardı. Sigara içmek için oraya girdi ve orada tadilat için açılan bir çukurun içine oturdu. Hemen harekete geçtim ve yanına giderek oturdum. Sonra da sigara yakmak için ondan çakmağını istedim. Hem sigara içiyor hem de sohbet ediyorduk. Ona bu kadar ilk kez yaklaşmıştım ve bu da beni çok heyecanlandırmıştı. Biraz sohbet ederek vücuduna baktım ve sigarası bitti. Artık gidecekti ayağa kalktı ve ben de önüne ayağımı koydum. Tabi kız ayağıma takılarak yere düştü. Okuldan burası kesinlikle görünmüyordu bağırsa da kimse duymazdı aradığım ortamı tam olarak bulmuştum. Hemen kızın üzerine çıktım. Kız korkmaya başlamıştı bir yandan da şaşkın şaşkın balkıyordu. Kızı hafif toparlayarak sikimi dışarıya çıkardım.

Tabi ne olacağını anladı ve hayır demeye başladı. Ben sikimi ağzına doğru yaklaştırdıkça kaçmaya çalışıyordu ama ben ona mecbursun sikmeden bırakmam seni dedim. O da el mahkum sikimi ağzına aldı ve sakso çekmeye başladı. Zorla sakso çektirmeye başladım ve kurtulmaya çalışıyordu. Ben zorlayınca sanırım kurtulurum diye sikimi ısırıverdi. Bu beni daha da sinirlendirdi ve tokadı yapıştırdım. Artık ok yaydan çıkmıştı birkaç tokat daha attım. Zaten sikmeden bırakırsam başımı belaya sokardı ama sikerken zevk alırsa yeniden siktirirdi bundan emindim. Artık yapacağı bir şey kalmamıştı hemen eteğini yukarıya sıyırdım ve çorabını indirdim. Daha sonra da ortaya çıkan amını yalamaya başladım. Bir yandan da sen misin yarağımı ısıran diyerek amına ısırıklar atıyordum. Sonra da birden amının içine kökleyiverdim. Kızlığı bozuldu ve ağlamaya başladı ben de ağlama biraz sonra çok zevk alacaksın diyerek sikmeye devam ettim.

Yavaş yavaş amının içerisinde gidip gelirken o da artık kendini teslim etmeye başlamıştı. Sikim içinde iyice büyüyor ve dar amını acıtıyordu ama bir yandan da amını doldurduğu için ona zevk veriyordu. Çırpınmayı bırakmıştı ve ben belinden tutarak onu sikiyordum. Artık inlemeye başlamıştı arada gidip gelirken kalçalarına tokatlar atmayı da ihmal etmiyordum. Ben bir posta boşalmıştım ama onun da boşalmasını ve bu sikişi unutamamasını istiyordum. O yüzden bir posta daha siktim. En sonunda inleyerek o da boşaldı. Sonra da giyinip gitti. O gün derse girmedik ben onu evine götürdüm benimle hiç konuşmadı ama akşam olduğunda aradı ve yarın bize gel dedi. Ertesi gün hafta sonu olduğu için okul yoktu ve ben de dediği saatte gittim. Kız azmıştı o sikişten sonra kapıda beni gecelikle karşıladı. O gün onu kendi yatağında da siktim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir