Genç ve Güzel Yengemle Heyecanlı Anlar

Merhaba arkadaşlar ben Şevket 29 yaşında evli bir erkeğim. Kendime ait bir mağazam var. 3 yıl önce eşimle büyük bir aşkla evlendik ve gayet mutlu giden bir evliliğimiz var. Ancak her evlilikte olduğu gibi benim evliliğimde de pürüz çıkıyor tabi. Bende kendime küçük kaçamaklar ekliyor ve bu kaçamaklar sayesinde eşimin kuruntularını duymazdan geliyorum. En son yaşadığım macera dolu ve keyifli hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bundan 4 ay önce yaz tatiline girdiğimiz zamanlarda abim yengem ve yeğenim tatil amaçlı bizim yanımıza geldiler. Yengem Vildan çok cana yakın ve tatlı bir kadın. Abimle evlendiği günden beri de güzelliği oldukça dikkatimi çekiyor. Yozgat’tan tatil için bizim yanımıza yani Muğla’ya geldiler. Bir süre bizde kalacaklardı ve ben güzel yengem Vildan’la daha yakın olabilecektim. Eşimle aramızın bozuk olmasının üzerine ilaç gibi gelmişti bu durum ve yengemin inanılmaz enerjisi.

Bu muhteşem kadınla bir süre de olsa aynı çatı altında olacaktık ve benim moralim biraz da olsa düzelecekti. Hem belki başka kaçamaklarda yaşarız diye düşünmeye başlamıştım. Her ne olursa olsun zorla da olsa ona sahip olacaktım. Yengem oldukça rahat bir kadın olduğu için evin içinde rahat kıyafetlerle dolaşmaya başladı. Bu durum beni iyice çıldırtıyor daha fazla isteğimi arttırıyordu. Eşim işi gereği çok yoğun çalışıyor bu yüzden yorgun düşüp erkenden uyuyordu. Ben defalarca bu durumu fırsata çevirmeye çalışmış ama başaramamıştım. Çünkü önümde engel abim ve yeğenim vardı. Ama ertesi günlerde öyle güzel bir şey olmuştu ki bu benim için altın bir fırsattı. Abim ve yeğenim Zehra havuzda çokça vakit geçirdikleri için yorgun düşerek eşim gibi erkenden uyumuşlardı. Biz yengemle beraber salonda kalmıştık. Fırsat tam da bu fırsattı ve artık beklemenin bir anlamı yoktu. Bu işi bitirmeliydim ve artık onun tadına bakmalıydım. Önce bir sürü plan yaptım kafamdan ama artık sabrım kalmamıştı ve bekledikçe stresleniyordum. En güzeli işe bir an önce başlamaktı. Ve güzel bir hamleyle yengemin o güzel bacaklarının yanına yaklaştım bacaklarını yakından görünce daha fazla zevke geldim.

Onu ürkütmeden yavaş yavaş yaklaşacak ve emelime ulaşacaktım. Saat ilerlemişti ve biz hala  televizyonun başındaydık. Yengem de oldukça yorgun görünüyordu ama inatla uyumuyordu. Zaten yorgunluktan bacaklarını kanepeye uzatmış ve iyice yayılmıştı. Biraz daha bekledikten sonra koltuğa uzattığı o güzel bacaklarını okşamak için elimi attım birkaç kez üzerinde gezdirdikten sonra tam göğüslerini okşayacaktım ki yengem gözünü açtı ve ben aniden elimi çektim bana hafif bir gülümseme attı ve yakamdan tutarak kendine çekti dudaklarıma yapıştı nefes almadan öpmeye başladı. Meğer yengem benden daha fazla istekliymiş. Ben bu rahatlamayla durur muyum başladım kaldığım yerden devam etmeye göğüsleri boynu amı derken iyice bir yaladım. İkimizde zevkten dört köşe olmuştuk. Ben yarağımı amına soktum yengemin rahatlığı beni de rahatlatıyordu. Saatlerce siktim yengemi. Onların bizde kaldığı sürece her gece kaçamak buluşmalarla sikiştik havuz, yatak dinlemeden uygun bulduğumuz yerde istekli bir şekilde birbirimizin olduk. Ama ben en son azgınlıkla yengemin amının içine boşaldım o gece zevkten anlamasam da ertesi gün bu konudan oldukça korkmaya başladım. Bu konuyu yengeme de açtık ama o her zaman ki gibi rahattı. Bakalım hala bir şey çıkmadı. Çıkarsa da abim kendisinden sanacak ama ben yine de korkuyorum eşim öğrenir diye.

sohbet hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir