Azgın Teyzemin Ateşi Bende Patladı

Merhaba arkadaşlar ben Yılmaz 23 yaşında genç ve çekici bir erkeğim. 1.82 boyunda kaslı ve sarışınım. Sporla uğraştığım için vücudum oldukça yapılı. Birçok kızın dikkatini kolayca çeken biriyim. Kendime ait bir spor salonum var. Orada kayıt olan kişilere özel spor dersi veriyorum. Şimdi sizlerle çok ilginç bir hikayemi paylaşacağım. Beni bile oldukça şaşırtan bu hikaye eminim sizi de okuduktan sonra oldukça şaşırtacaktır. Umarım beğenirsiniz. Okuyan herkese şimdiden teşekkür ederim. Yorumlarınızı bekliyorum. Ben ailemle birlikte yaşıyorum. Ailemin maddi durumu oldukça iyi. Zaten babam sık sık iş görüşmeleri için şehir dışında. Aslında bu yüzden de onlardan ayrı bir eve çıkamıyorum çünkü annemin yanında kalan ben oluyorum. Bu olay bundan 3 ay önce yine babamın şehir dışına çıktığı bir zamanda başıma geldi. Hafta sonuydu ve babam Pazar gününden yola çıkmıştı. Biz yine annemle birlikte kalmıştık. Annem aslında bu durumdan çok şikayetçiydi hatta sık sık bu konu yüzünden babamla kavgaları olmuştu. Ama artık sesini çıkarmıyordu. Kendini alış verişe ve kuaförlere vurmuştu. Aslında bizde sadece geceleri görüyorduk birbirimizi. Ancak bu kez üçüncü bir misafirimizde vardı teyzem Şengül. Teyzem dul ve oldukça neşeli bir insandır. Annem benimle sıkıldığından olacak ki onu da yanımıza çağırmış.

Ancak işler kimsenin beklemediği derecede farklı ilerlemeye başlamıştı. Teyzem ve annem gece gündüz içiyor ve kahkahaları ile ortalığı inletiyorlardı. Yine ikisinin de fazlasıyla içtiği bir gece ben çoktan odama çekilmiş uyumaya çalışıyordum. Teyzem annemin sarhoş olup sızmasının verdiği rahatlıkla benim odama gelmiş ve çoktan yanıma uzanmıştı. Gözlerimi açtığımda fazlasıyla şaşırmıştım ancak üzerindeki kısa gecelik ve göğüslerinin büyüklüğü o an beni tahrik etmeye yetmişti. Kendimi tutuyordum ama teyzem o kadar tahrik ediyordu ki erkeklik duygularıma karşı koyamıyordum. Bende karşılık vermeye başladım uzun zaman öpüştük çok ateşliydi teyzem. Zaten çokta güzel bir bayandı. O anın büyüsü beni çoktan sarmıştı. Artık geri dönülmeyecek bir yola girmiştik. Teyzemi yatağa iyice yatırdım  ve daha rahat bir şekilde öpmeye başladım zaten o o kadar istekliydi ki kendini bana çoktan bırakmıştı. Dudaklarından kopup boynuna doğru öpmeye başladım. Aşağı doğru öperek ilerliyordum. Göğüslerine geldiğimde üzerindeki geceliği çıkardım. Altında sutyen yoktu ve iri göğüsleri karşımdaydı ben iyice etkilenmiştim. Artık beni kimse durduramazdı. O kocaman göğüslere gömüldüm ve yalamaya başladım. Teyzem  oldukça halinden memnundu. Zevkten kıvranıyor ve saçlarımı okşuyordu. Bir süre böyle devam ettik. Sırada asıl yere yani teyzemin amına inmek vardı. Göğüslerinin güzelliğinden sonra orayı da çok merak ediyordum. Ancak ben oraya inmeden teyzem yattığı yerden doğruldu.

Benim kocaman olan ve sertleşen yarağımı bir hamlede ağzına aldı ve yalamaya başladı. İşte bu an beni daha fazla zevklendirdi ve enerjime enerji kattı. O kadar zevkli yalıyordu ki neredeyse ağzına boşalacaktım. Teyzem gerçekten çok azgındı. Ama ben onun amının içine girmek istiyordum. Ağzından çıkardığım yarağımı doğrudan amına sokmaya başladım. Zevkten kudurmuş şekildeydim. Amına hızlı hızlı girip çıkmaya başladım. Teyzem  zevkten ve acıdan inlemeye başladı. Kolunu ısırıyordu ve kafasını iki yana sallıyordu. Oda oldukça zevk alıyordu. Amının sonuna kadar girdim ama hala ateşi sönmemişti teyzemin. Arkasını döndü ve götünden de sikmemi istedi. Tabi ben o zevkin verdiği ateşle geri çevirmedim. Götünü biraz yaladıktan sonra oradan da girdim. Artık ikimizde zevkin en fazlasını yaşıyorduk. Teyzem  ben götüne girdikten sonra o azgınlıkla iki defa boşalmıştı. Ama hala içindeydim. O kadar ateşliydi ki sabaha kadar olsa dayanabilirdi. Bende biraz sonra içine boşaldım harika bir an yaşamıştık. İkimizde harika bir zevk almıştık ama teyzem azgınlığına cevap olarak daha fazlasını isteyecektir bundan eminim.

sohbet hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir